LATO 2017 - serwis specjalny !
WindsurfingKitesurfingŻeglarstwoWędkarstwoKajakiSkuteryPlażaNurkowanie
Kamera Online, Swarzewo, Stanica Wodna, Kamera na żywo Zatoka Pucka
INTERKAR Internet œwiatłowodowy - FTTH
 

Wiadomości

Prognoza pogody UG, temperatura wody

Przed prezentacją drużyn turniej uatrakcyjnił występ zespołu tanecznego CHEER UP z Jastarni pod dyktando Katarzyny Tomaszewskiej po którym nastąpiło oficjalne otwarcie turnieju.
"Natchnieni Morzem... Władysławowo - ludzie i ich historie" to książka opowiadająca o nadmorskiej miejscowości, a przede wszystkim o postaciach, które odcisnęły na niej swoje piętno.
Tradycyjnie we Władysławowie 11 lutego 2017 roku obchodzono 97. rocznicę zaślubin Polski z Morzem.
Głównym celem imprezy jest uczczenie 97. rocznicy Zaślubin Polski z Morzem 10 lutego 1920 roku w Pucku oraz uczczenie pamięci gen. Józefa Hallera i żołnierzy Błękitnej Armii.
W tym roku przypada 97. Rocznica Zaślubin Polski z Morzem. Historyczny akt odbył się w dniach 10 i 11 lutego 1920 r. w Pucku.
W Pucku przyszedł czas aby rozpocząć kolejną edycję Budżetu Obywatelskiego. W tym roku w budżecie miasta zabezpieczono 240 tys. zł. na ten cel.
Ponad 60 nowych lamp, które połączyło 2100 metrów sieci kablowej, stanęło w Karwi, Ostrowie, Tupadłach, Rozewiu i Władysławowie.
Celem Międzynarodowego Tygodnia Małżeństw jest m.in. wzmacnianie relacji małżeńskich, pogłębienia relacji, wzmocnienia i odnowienia więzi.
Starosta Pucki oraz Powiatowa Rada Organizacji Pozarządowych w Pucku ogłaszają konkurs dla organizacji pozarządowych
Już w najbliższą sobotę (11 lutego) o godz. 15:00 w Urzędzie Miejskim we Władysławowie
Poprzednie »
Władysławowo - Puck - Rewa - Chałupy - Jastarnia - Jurata - Kuznica - Hel - Internetowa Telewizja Regionalna